Rod Buster job leírása

A vasrudak megerősítik vagy stabilizálják a betonszerkezeteket. A rúd-buster vagy a rúdmunkás formázza a vasrudakat és a hálót a cementbe helyezéshez. Ez a szerep erőt és ügyességet igényel, még akkor is, ha a projektek végrehajtásához használt számos elektromos szerszámot használják.

Rod Buster feladatai

A rúdbuster gépeket, berendezéseket, szerszámokat és fúvókákat használ az acélrudak alakítására konkrét projektekben. Ebben a szerepben meg kell értenie az építési folyamatot és azt, hogy a rudak hogyan erősítik a beton alapjait vagy keretezését. Rendelje meg a helyes számú rudakat és hálót az elhelyezéshez, vágja le a vasat darabokra, tekerje őket hálóba és rögzítse őket konkrét formákhoz. A munka gyakran hosszú napokat foglal magában a lábadon, és tartósságot igényel a nehéz berendezések hosszabb idejű használatához.

$config[code] not found

Háttérkövetelmények és fizetés

A középiskolai diploma a minimális oktatási követelmény. Szüksége van építési, építési és energiaellátási tapasztalatokra, valamint kritikus gondolkodási készségekre, matematikai és megbízható megítélésre. Sikeres rúdbusterek léphetnek fel a csapatvezető vagy a személyzet vezetői pozícióira. Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint az átlagos fizetés 2013 májusától évente 54.430 dollár volt.