Milyen munkaköri feladatokat látnak el egy metermester?

A mérőművész vagy a mérőműszerész villamos mérőberendezéseket állít be és kezeli. A munkáltatók jellemzően középiskolai oklevelet igényelnek, vagy egyenértékűek egy belépő szintű pozícióban, mint egy gyakornok. A gyakornokoknak a munkahelyi képzésen és az oktatáson alapuló oktatás előtt kell tanulniuk a munka minden aspektusát, mielőtt továbblépnének az utazási státuszba. Ezen túlmenően az American Quality for Quality tanúsítvány is rendelkezésre áll. Valóban, a 2014. októberi zsákmánymester átlagos éves fizetése 82 000 dollár volt.

$config[code] not found

Alapfeladatok

A mérőberendezések bekötéséért, újjáépítéséért, teszteléséért és karbantartásáért felelős úttörő. Ő pontosan nyilvántartja a munkáját, és megtartja a berendezéseket az aktuálisan. Feladatai közé tartozik továbbá az elektromos vállalkozók munkájának ellenőrzése a mérőműszereken és a fogyasztók panaszainak vizsgálata során, például a feszültség szabálytalanságok vagy a túlzott számlák miatt.

A berendezések felügyelete

A technikusok által az elektromos mérőberendezéseken használt anyagok, berendezések, járművek és eszközök felügyelete alatt áll. A jármüvet nehéz berendezések, például húzóberendezések és légi felvonók üzemeltetik. Ezen kívül programozza, telepíti és letölti a fogyasztói berendezések áram-, feszültség- és zavarrögzítőit. A leltár nyomon követése egy másik kritikus feladat.

Egyéb munkakövetelmények

A lovasmesternek érvényes járművezetői engedéllyel kell rendelkeznie a megfelelő vezetési rekordgal. A metermester udvariasnak és hatékonynak kell lennie, amikor a közvélemény tagjaival dolgozik.A részletekre és a fizikai alkalmasságra való figyelemfelkeltés szintén fontos a munkához. A munkavállalónak képesnek kell lennie arra, hogy önállóan és egy csapat részeként dolgozzon. Az úrnőmester feladatai közé tartozik az új gyakornokok mérő technikusként való képzésének segítése.

Tudáskövetelmények

A vándormesternek alaposan meg kell ismernie a baleset-megelőzési szabályokat és szabályokat. A munkahelyi biztonság és egészségügy adminisztratív szabályainak gyakorlati ismerete kritikus. Ezen túlmenően, egy naplómesternek szüksége van egy erős technikai ismeretekre az adagolóeszközökről, berendezésekről és anyagokról. Hatékonyan dolgozhat tervrajzokból, vázlatokból, specifikációkból és térképekből az elektromos mérési rendszerek kezelése során. A továbbképzést képzési, biztonsági és tervezési találkozókon keresztül kapja meg.