Mennyibe kerül egy bűnügyi nyomozó havonta?

A bűnügyi nyomozók olyan bűncselekmény-elkövetők, akik a bűnüldöző szerveknél dolgozhatnak, vagy akik tanácsadók lehetnek egyedül vagy egy csapat részeként. Ezeket nem szabad összekeverni a magánnyomozókkal, akiknek többsége munkájába nem tartozik jogsértők.

Tipp

A rendőrségi detektív fizetése átlagosan 79,970 dollár, vagy havonta 6,664,16 dollár. Az összeg változik, a nagyobb városok jobban fizetik önkormányzati bűnügyi nyomozóikat, mint a kisebb központok, és a szövetségi ügynökségek fizetik a legjobbat.

$config[code] not found

Munkaköri leírás

A bűnügyi nyomozó vagy a rendőrség nyomozó része egy vizsgálati csoportnak vagy munkacsoportnak, amely egy adott bűncselekmény körülményeinek vizsgálatára összpontosul, és gyűjti és elemzi a nyomokat. Interjúkat folytatnak forrásokkal, gyanúsítottakkal és tanúkkal, és jelentéseket készítenek az általuk feltárt információk alapján. Különböző típusú bűncselekményekre, például gyilkosságra vagy törvényszéki pénzmosásra specializálódhatnak. Ha rendőrségi nyomozók, további adminisztratív és vezetői feladatokat láthatnak el, mint például a váltási menetrendek létrehozása, az időszámlákon való bejelentkezés és hasonlók. A magánszolgálati tanácsadóknak nincs ilyen terhe, de esetleg további belső jelentéseket kell készíteniük a vállalatuk számára, és el kell érniük az értékesítési célokat.

Oktatási követelmények

A bűnügyi nyomozókra vonatkozó oktatási követelmények a helyszíntől és a bűnüldöző szervektől függenek, a jól fizetett szövetségi hivatalok pedig a legmagasabb színvonalúak, amelyek gyakran nem csak a kriminológia vagy a kapcsolódó szakterületen végzett főiskolai diplomát, hanem a mesterképzést és több éves rendőrséget is magukban foglalják tapasztalat. Néhány önkormányzati rendőrség nem rendelkezik a középiskolai diplomával vagy a GED-tanúsítvánnyal nem rendelkező oktatási követelményekkel. Általában minél magasabb az oktatás, annál jobb a fizetés.

Ipari és foglalkoztatási növekedési trend

Miközben a rendőrség egészében növekszik, a bűnügyi nyomozás területe stabil marad. Nem növekszik, mert az elemzés több funkcióját a technológia átveszi, ami csökkenti az egyes csapat szükségleteit. Számos rendőrségi nyomozó 20 vagy kevesebb év elteltével nyugdíjba vonul, ugyancsak jövedelmező magánnyomozói vagy biztonsági munkát végez, miközben teljes rendőrségi nyugdíjat élvez. Ez folyamatos munkahelyi forrást biztosít, de a munkahelyekkel szembeni verseny erős, és a pályázókat arra ösztönzik, hogy kihasználják az extra oktatást, ha karrierjüket akarják.

Év tapasztalat és fizetés

A nagy városi központok hajlamosak arra, hogy az összes önkormányzati rendőri erőt a legjobban fizessék. Az NYPD detektív fizetési diagramja átlagosan évi 101 658 dollárt vagy 8 471,50 $ -t jelent. A Munkaügyi Statisztikai Hivatal felsorolja a bűnügyi nyomozó medián fizetését évi 79,970 dollár, vagy havonta 6,664,16 dollár. Az FBI ügynökök és hasonlók könnyen akár 130 000 dollár vagy annál többet is fizethetnek, plusz bónuszokat és előnyöket.

Azok számára, akik élvezik az agyukat, hozzájárulnak a közösségükhöz, és a csapat részeként dolgoznak, és akik nem félnek a papírmunkától, a bűnügyi nyomozás területén számos kihívás és számos jutalom jön létre, de korlátozott lehetőségek vannak a belépéshez.