Nevezési szetter karrier

A sikeres karrier, mint kinevezési szetter készítése nagyban függ az Ön készségeitől, mint értékesítőtől. A munka egyfajta telemarketing pozíció, így kényelmesen kell töltenie napját idegenekkel. A kinevezést végzők általában a jutalékot fizetik ki, így minden nap a játék tetején kell lennie, hogy kiválaszthassa a pozitív energiát, amellyel a kapcsolattartók többet szeretne megtudni a képviselt cégről.

$config[code] not found

Oktatás és tapasztalat

Jellemzően csak középiskolai végzettséggel kell rendelkeznie ahhoz, hogy találkozó szetterként dolgozzon. Néhány kinevezési munkát még részmunkaidősnek is terveztek, hogy a jelenlegi főiskolai hallgatók dolgozhassanak. Előfordulhat azonban, hogy az értékesítés vagy a telemarketing területén öt év szakmai tapasztalatra van szükség ahhoz, hogy jogosult legyen a magasabb fizetési lehetőségekre.

feladatai

A kinevezést végzők vezető generátorok, és hideg híváson keresztül találkozókat kell létrehozniuk, bár néhány vállalat is használja őket a jelenlegi ügyfelekkel való találkozóra. Bár a kinevezés-előkészítők nem értékesítők, és nem kell eladniuk egy termék értékesítését, elegendő értékesítési készségre van szükségük ahhoz, hogy új kilátásokat kapjanak egy termék vagy szolgáltatás megismerése iránt. A legtöbb kinevezés-előadó otthoni és kapcsolattartási kilátásokkal dolgozik telefonon, e-mailben vagy akár szemtől-szembe. A kinevezést végzőknek részletes megjegyzéseket kell készíteniük az általuk készített telefonhívásokról, arról, hogyan reagálnak a kapcsolatokra, és hogyan alakult ki az elkövetkező találkozó az értékesítési képviselőkkel.

Személyes képesítések

A sikeres kinevezéssel foglalkozók nem lehetnek félénkek vagy félnek az elutasítástól. Erős interperszonális készségekre és kiváló verbális és írásos készségekre van szükséged. Szükséged lesz egy pozitív személyiségre és lelkesedésre a képviselt cégnél. Szüksége van továbbá jó hallgatói készségekre, hogy megérthesse a leendő ügyfelek igényeit és válaszoljon rájuk.

Fizetés

A kinevezést végző tisztviselő fizetése attól függően változik, hogy hol dolgozik, és tapasztalatait. Egyes cégek csak jutalékot fizetnek, és minden sikeres hívásért mintegy 100 és 250 dollárt fizetnek. Mások egy alapbért fizetnek, általában 10 dollár / óra, plusz jutalék. A CareerBuilder.com szerint a kinevező szetter átlagos fizetése 37.518 dollár. Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala csoportok kinevezése a telemarketer kategóriába. 2012 májusában a BLS arról számolt be, hogy a telemarketerek évente átlagosan 22 350 dollár volt, az első 10 százalékos átlag 38,640 dollár. A legjobb fizetett iparág a telemarketerek számára az értékpapírok voltak, az átlagos fizetés 46.820 $ évente.