Éjszakai klubkezelő munkaköri leírása

Egy éjszakai klub kezelése úgy tűnik, mint a végső csillogás: a VIP-ekkel, hírességekkel és zenészekkel zajlik. A sikeres éjszakai szórakozóhely elbűvölő hangulata mögött azonban kemény munkatársa van, akinek munkája magában foglalja a művelet minden részének gondos felügyeletét, az italkínálat és a szórakozás az alap cash flow és pénzügyi beszámolók között. Lehetőségek a területen nagyban függnek a tapasztalatoktól és a helyszíntől.

$config[code] not found

Alapvető szerep és felelősségek

Az éjszakai klub menedzsereinek számos feladattal kell rendelkezniük, és több feladatot kell biztosítaniuk. Az alapvető szerepek és feladatok magukban foglalják a személyzet felvételét, képzését és értékelését, ideértve a hatáskörök átruházását a felügyelőkre is; pénzforgalmi menedzsment, mint például a beszerzés, a készletek, az értékesítési célok, a nyereség-veszteség kimutatások és a bérszámfejtés; és a minőségellenőrzés a helyszínek ellenőrzése szempontjából, a magas szolgáltatási színvonal fenntartása és az ügyfelek elégedettségének biztosítása. Mivel a legtöbb éjszakai klub alkoholt szolgál fel, a menedzserek várhatóan biztonságos és biztonságos környezetet tartanak fenn az állami és helyi előírások betartásával.

Munkaütemezés és környezet

Az éjszakai klubok természetüknél fogva késő éjszakai személyzetet igényelnek. A menedzserek várhatóan rugalmasak lesznek a műszakban, beleértve a hétvégén és ünnepnapokon végzett munkát is. Míg egyes helyszínek vezetői számára irodaterületet biztosíthatnak, a leendő éjszakai klubvezetőknek kényelmesnek kell lenniük a kapcsolatot az ügyfelekkel és a munkavállalókkal a padlón. A klubok zajosak, zsúfoltak és füstösek lehetnek, az állami előírásoktól függően. A munka fizikai igényei az állandó állástól a gyaloglásig terjednek, akár 40 fontig. Ha a problémák felmerülnek, a menedzsereknek kényelmesen kell dolgozniuk a biztonsági személyzettel.

Szükséges oktatás és képzés

A munkahelyi oktatási követelmények a helyszínek között különböznek, de a legtöbb munkáltató legalább egy középiskolai diplomát és az ágazatban szerzett tapasztalatot kíván. Angel Management Group, egy nemzeti szórakoztató cég, melynek helyszínei Las Vegasban, New Yorkban, Miamiban és Los Angelesben vannak. de a középiskolai diplomával vagy azzal egyenértékűnek tekintik a pályázókat. A vállalatnak három-öt éves tapasztalattal kell rendelkeznie a vendéglátóiparban, valamint a ServSafe és más programok tanúsításában. A pályázóknak is rendelkezniük kell a Microsoft Office vagy hasonló szoftverekkel. Még a kisebb munkaadók is megkövetelik, hogy a vezetők elsajátítsák az alapvető eladási rendszereket, például Aloha-t.

Fizetési várakozások

Az Egyesült Államokban az éjszakai klubkezelő jelenlegi átlagos éves fizetése 66 000 dollár, SimplyHired szerint. A bérek azonban a cég, a helyszín és a szakmai tapasztalat szerint változnak. A nagyobb nagyvárosi területek klubjai jellemzően magasabb kártérítést biztosítanak, mint a kisebb városokban. Például egy közelmúltbeli állásfoglalás Washingtonban, egy magas színvonalú klubért, 70 000 és 100 000 dollárért fizetett menedzser béreket, valamint orvosi és fogászati ​​ellátásokat. A pályázóknak azonban legalább hároméves tapasztalattal és kapcsolattal kellett rendelkezniük a helyi éjszakai klub piacán. Ezzel szemben a Corpus Christi-ban, a Tex., Egy belépő szintű, részmunkaidős éjszakai szórakozóhely-menedzser állásajánlata évente 30 000 és 49 000 dollárt fizetett, és nem említette az előnyöket.