A feladatkezelő munkaköri leírása

A szolgálati igazgató helyzete gyakran megtalálható az olyan szolgáltatási ágazatokban, mint a fitnesz klubok és szállodák, és általában felelős a szervezeten belüli általános irányítási és biztonsági kérdésekért, valamint az ügyfelek és a munkavállalók problémáinak megfelelő kezeléséért. A feladatvezető általában köteles a fizikai jelenlétet a szervezetben szolgálatban tartani. Különböző szervezeti egységekkel dolgozik, és általában felső vezetői üléseken ül.

$config[code] not found

Oktatás

A feladatvezetőnek főiskolai végzettséggel kell rendelkeznie üzleti menedzsment, adminisztráció vagy menedzsment szakon. Miután egy mester fokozatot, mint például az MBA is előnye. A feladatvezetőnek rendelkeznie kell megfelelő képesítéssel a foglalkoztatás területén, beleértve a korábbi vezetői tapasztalatokat is.

felelősségek és kötelességek

A feladatkezelő felelős a szervezet létesítményeinek általános karbantartásáért, beleértve a tárolóterületeket, az irodákat és az alagsort. Felelős az irodák és egyéb létesítmények általános tisztaságáért és tisztaságáért. Ezért biztosítja a szervezet létesítményeinek rendszeres karbantartását. Azonnal foglalkozik a problémákkal, amikor azok a szolgálatban állnak. Találkozik a felső vezetéssel, és tájékoztatja őket a szervezet működéséről, a problémás területekről és az ajánlásokról. Kezeli az ügyfelek panaszait. Más szolgálati igazgatókat fedez, amikor távozik, vagy betegszabadságon van. Ő felügyeli a biztonsági kérdéseket, és biztosítja a szervezet létesítményeinek és erőforrásainak biztonságos lezárását.

Kívánatos tulajdonságok

Pavel Vlasov kommunikációs képe a Fotolia.com-tól

A feladatvezetőnek jó szervezeti képessége van. Ő fegyelmezett és erősen jelen van. Professzionális és jó ügyfélszolgálati és PR-készségekkel rendelkezik. Jó konfliktuskezelési képességekkel rendelkezik. Kimenő személyisége van, megbízható és megbízható. Képesnek kell lennie arra, hogy hatékonyan dolgozzon egy csapat részeként. Megvan a képessége, hogy nyomás alatt dolgozzon és rangsorolja. Jó kommunikációs és koordinációs képességekkel rendelkezik, hogy hatékonyan kommunikáljon a különböző osztályokkal.

Munkakörülmények

A vámkezelőknek szükségük lehet arra, hogy egy héten 40-48 órát dolgozzanak. Ez azonban a vállalat személyzeti és szervezeti igényeitől függően változik. A feladatvezetőtől elvárható, hogy mindig éber legyen, és tájékozódjon arról, hogy mi történik a szervezetben. Ez azt jelenti, hogy a feladatvezető mindig elfoglalt ütemtervet tartalmaz.

Kártérítés

A szolgálati vezetők fizetése a szervezet helyétől, iparától és méretétől függ. A fizetéskezelő átlagos fizetése 27.172 dollár évente, a fizetés számológép szerint. A vámkezelők bónuszokat is várhatnak, attól függően, hogy a szervezet milyen munkát végez.