Hogyan válhat USPS traktor-pótkocsi-vezetővé?

Az Egyesült Államok Postai Szolgálata (USPS) szerződést köt a traktor pótkocsivezetőinek, hogy segítsék a postai küldemények szállítását. Vállalkozóként önállóan nyújt szolgáltatásokat, és kifizetéseket kap, mint szállítót a kormányhivatal számára. Annak érdekében, hogy biztosítson egy teherautó-vezetési szerződést az USPS-lel, rendelkeznie kell egy állandó üzleti tevékenységgel, kövesse az USPS vezetési szabályait, előzetesen meg kell állapítania a szerződéseket, és regisztrálnia kell a kormány e-beszerzési programjánál.

$config[code] not found

A vállalkozás létrehozása

Az USPS szerződéseket köt vállalkozásokkal, nem pedig egyénekkel. Még akkor is, ha Ön az egyetlen vezető, még mindig létre kell hoznia egy vállalkozást, mielőtt licitálna az USPS-illesztőprogram szerződéseire. Az üzleti alapítást az egyes államszabályok szabályozzák. A szükséges lépések meghatározásához forduljon az adott állam megfelelő irodájához. A postai szerződések igénybevételéhez győződjön meg arról is, hogy a Közlekedési Minisztérium rendelkezik a megfelelő teherautó-vezetői engedéllyel. Ezenkívül győződjön meg róla, hogy a traktor pótkocsija megfelelően hitelesített és biztosított.

Vezetési feladatok

A szerződés megkötése előtt ismerkedjen meg az USPS szabályokkal, amelyek a járművezetőkre vonatkoznak, hogy biztosítsák, hogy betartsák őket. A traktor pótkocsi szerződéses vezetői postai küldeményeket és csomagokat szállítanak különböző postai szolgáltatások között. Vannak konkrét ütemezési követelmények, így a feladatait ennek megfelelően kell kezelni, időben érkezve a kijelölt helyekre. Járművezetőként betölthet és kirakodhat a rakományt postai dolgozók segítségével vagy anélkül. Az USPS honlapja szerint a járművezető felelős továbbá a targonca munkarendjének fenntartásáért és a kis javítások elvégzéséért. Naponta jelentősen nagy távolságokat vezethet, de be kell tartania a vonatkozó közlekedési törvényeket, és megfelelően be kell jelentkeznie a vezetési tevékenységeire.

Prequalify a szerződésekhez

Miután a vállalkozás létrejött, lehetősége van a postai szállítási szerződések előkvalifikálására. Az USPS honlapja szerint a pályázókat a postai honlapon felsorolt ​​postai előírásoknak és eljárásoknak való megfelelésük alapján értékelik. Vállalatát is értékelni fogják, hogy képes-e kezelni a szerződés pénzügyi követelményeit, valamint a múltbeli teljesítményét és a beszállítói képességeit. Az előkvalifikációs kérelemmel együtt készítsen el három hónapos bankszámlakivonatot, valamint a társaság adóazonosító számát és a Közlekedési Minisztérium dokumentumait. Meg kell adnia a vezetési nyilvántartást magának és minden egyéb, a vállalat által használt traktor pótkocsi-vezetőnek.

Ajánlat és fizetés

Amikor a postai szolgálatnak szüksége van a pótkocsi-vezetőkre, pályázati felhívás kerül elküldésre a honlapra, a szövetségi üzleti lehetőségekre, mint ajánlatkérés. Az ajánlat megadása előtt azonban regisztrálnia kell a szövetségi kormány e-beszerzési programjában. Miután megtalálta az érdeklődésre vonatkozó felhívást, lépjen kapcsolatba a felsorolt ​​rendszergazdával, és kérjen meghívást az ajánlattételre. A szerződéses traktor pótkocsi-vezetők USPS-díja változó, attól függően, hogy honnan származik a vezetési útvonal. Például a New York-i államokból származó útvonalak többet fizetnek, mint az Észak-Karolinában.