Egy UPS felügyeleti munkakörülményei

A UPS-nek a világ legnagyobb csomagszállító vállalataként sok tehetséges felügyelőre van szüksége, hogy minden nap zökkenőmentesen működjön. A felügyelői pozíciók több mint 200 országban állnak rendelkezésre, amelyek a raktári tevékenységektől az irodai munkáig terjednek. Ez számtalan elérhető pozíciót hoz létre a különböző háttérrel rendelkező szakemberek számára.

Csomagkezelő felügyelő

A csomagkezelő felügyelő figyelemmel kíséri a vezetők és a csomagkezelők munkáját, hogy ellenőrizze, hogy az összes munka elkészült-e. Kiváló ügyfélszolgálati készségek, rugalmasság, többfeladatos feladat, általános adminisztratív képességek és érvelési készségek szükségesek a munka hatékony megtartásához. A tisztességes és hatékony vezető szerepe a személyzet tevékenységeinek motiválására és irányítására is szükségszerű.

$config[code] not found

Műveleti felügyelő

A műveleti felügyelő felügyeli az ügyfélszolgálatot, a termelékenységet, a minőséget, az árufuvarozást, a követelések megelőzését, a terhelés átlagát és a dokkoló, a pick-up és a szállítás és a közúti szállítmányozás biztonságát. Ő kezeli és ütemezi az alkalmazottakat, felelős az összes veszteségmegelőzési taktikáért, megfelel a vállalat által megkövetelt biztonsági előírásoknak, biztosítja, hogy a tanszék megfeleljen az összes kitűzött célnak, és szorosan együttműködik a központi szállítmányozással, hogy hatékonyan mozgassa az árut. Előnyben részesítik az előzetes felügyeleti tapasztalatot, de a szakembereknek minimum középiskolai diplomával vagy azzal egyenértékűnek kell lenniük, legalább 18 évesnek és egy amerikai állampolgárnak vagy meghatalmazott munkavállalónak.

Truckload Supervisor

Egy teherautó-felügyelő felelős a 15-40 helyszíni járművezető és az ügyfélszemélyzet irodai személyzetének üzemeltetéséért. Feladata a backhaul terhelések kezelése, a könnyű havi pénzügyi elemzés és beszámolás, az ügyfelek értékelése és a számlázás, az összes személyzeti probléma kezelése, a terhelések időben történő megérkezése az ügyfelek felé, a berendezések kezelése és a szolgáltató központ segítése. Az ilyen állású szakembernek középiskolai diplomával vagy azzal egyenértékűnek kell lennie, legyen az amerikai állampolgár vagy meghatalmazott munkavállaló, és legalább 18 éves.

Árucikk-felügyelő

Az árucikkfelügyelő felelős a szállítói menedzsment minden aspektusáért, beleértve a szerződéses tárgyalásokat, az információs kérelmek (RFI-k), a pályázati felhívások (RFP-k) és egyéb jogi dokumentumok elkészítését, valamint a külső gyártókkal, ügyfelekkel és beszállítókkal való személyes találkozókat. Ez a pozíció a beszerzés, a grafikus kommunikáció, az üzleti ügyintézés, az anyagmenedzsment vagy a kapcsolódó tudományág szakirányú diplomáját igényli. A felelősség magában foglalja az üzleti formák, termikus címkék, szabványos termékek és egyéb, a vállalat által igényelt ellátási tételek beszerzését is. Legalább öt éves beszerzési tapasztalat szükséges.