Egy munkatárs munkaköri leírása

A munkatársak segítik az üzleti ügyfeleket a termékek és szolgáltatások, az ügyletek dokumentálása és a fizetés beszedése révén. Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint mintegy 448 200 munkatárs dolgozik 2008-ban. Számos vállalkozásban dolgoznak, beleértve a kiskereskedelmi létesítményeket, a szolgáltatókat és a bérleti üzleteket.

feladatai

Az ügyfélszolgálati szolgáltatás mellett az ügyintézők is üdvözlik az üzleti ügyfeleket, válaszolnak az ügyfelek telefonos érdeklődésére és eladják az árukat. Az ügyfelek elsődleges kapcsolattartási pontjaként szakmai viselkedést kell fenntartaniuk és meg kell ismernie a vállalkozás termékeit és szolgáltatásait.

$config[code] not found

Tudás / Képzés

Az ügyintézői pozíciók általában belépő szintű munkahelyek, és kevés formális oktatást vagy előzetes tapasztalatot igényelnek. Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint a legtöbb képzés a tapasztalt munkatársak irányítása alatt történik. A pályázóknak erős kommunikációs készségekkel és alapismeretekkel kell rendelkezniük az alapvető matematika és pénzkezelés terén.

Kártérítés

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint az ellenjegyzők 2009-ben átlagosan 21 300 dollárt fizettek.

Munka kilátások

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatalának előrejelzései azt mutatják, hogy a munkatársak foglalkoztatásának aránya 2018-ra három százalékkal nő.

Órák

Az ügyintézők általában részmunkaidős pozíciókban dolgoznak, és változatos munkatervet tartanak fenn, amely magában foglalhatja az esti, hétvégi és ünnepnapokat is, hogy megfeleljenek egy vállalkozás ügyfeleinek igényeinek.