Kosár toló pozíció leírása

A nagy kiskereskedelmi ügyfelek vásárlási kocsikat vásárolnak a vásárláshoz. A kocsi tolókocsija a helyszínen belül és kívül egyaránt felelős a bolt kocsikért.

Munkaköri kötelességek

A bevásárlókocsik tisztán tartása a törmeléktől és a kosarában a fő feladatok. Néhány kosár tolóhajó segít az ügyfelek számára, hogy a vásárlásaikat autókba szállítsák, és kirakják a termékeiket. A kocsi tolóhajója elkülöníti a sérült kocsikat karbantartás és javítás céljából. Szükség lehet arra, hogy összegyűjtse és visszahúzza a helytelenül elhelyezett árukat, amelyek az egész boltban szétszóródtak.

$config[code] not found

Ügyességi követelmények

Szervezeti képességekre van szükség a szekerek rendszeres ütemezéséhez. Az interperszonális kommunikációs készségek megkönnyítik a jó kommunikációt. Szükség van a kiskereskedelmi működés általános ismereteire és a készletre.

Előnyben részesített háttér

Szükség van egy középiskolai oklevélre vagy azzal egyenértékűre. A nyilvánossággal való tapasztalat hasznos. A kiskereskedelmi forgalom háttere plusz. Hasznos az angol nyelv megértésének és beszélésének képessége.