Nyugdíjas tisztviselői munka leírása

Néhány gyerek számára a truancy tisztek valóban életmentők. A gyámtisztviselő, akit nevezhetnének jelenléti tisztnek vagy jelenléti munkásnak is, arra törekszik, hogy az iskolában tartsa őket a repedéseken. Ez a munka kemény, szívverő és néha rendkívül előnyös, így a pályázóknak keménynek és rugalmasnak kell lenniük, hogy folytassák.

Munkaköri leírás

A gazemberek azért dolgoznak, hogy a gyerekek iskolába járjanak és ott maradjanak. Jellemzően egy iskolavezető egy iskolai vagy iskolai körzetben dolgozik, és nyomon követi az összes olyan krónikus résztvevő hallgatót, aki krónikusan részt vesz. Ha egy tanuló elmulasztja a túl sok iskolai napot törvényes indok nélkül (például betegség), a segítő tiszt kapcsolatba lép a hallgató családjával, hogy megtudja, mi folyik itt. Reggel a diákok otthonába is elmehet, hogy kísérje őket az iskolába, és beszéljen egy diák tanáraival, tanácsadóival és szociális munkatársaival azokról a kérdésekről, amelyek tartják a gyermeket az iskolában. Informálisan, a vezetői tisztviselő szimpatikus vagy bátorító felnőtt jelenlétet folytathat a gyerekek életében, akik a családi instabilitással és más kérdésekkel küzdenek.

A tipikus jelenléti tisztviselő munkaköri leírása magában foglalhatja az iskolai körzet képviseletét a bíróságon is, ha az ügyben hallgató távolléte van. A helyi törvényektől függően a szülők néha bírságot kaphatnak, vagy akár börtönbe kerülhetnek, mert a gyerekeik túl sok iskolát hagynak el, így a tanúbizonyságot bíróság elé lehet hívni. Annak biztosítása, hogy a diákok az iskolában legyenek fontosak, nemcsak azért fontosak, mert kritikus fontosságúak a hallgatói akadémiai sikerhez és a magasabb fokozatba való haladáshoz, hanem azért is, mert egyes körzetek olyan törvények hatálya alá tartoznak, amelyek megkövetelik, hogy megfeleljenek bizonyos részvételi normáknak.

Oktatási követelmények

Néhány tisztviselői álláshely bachelor diplomát igényel olyan területen, mint a tanácsadás vagy az oktatás; mások számára elegendő a középiskolai diploma vagy a GED. A helyi bírósági rendszerben szerzett tapasztalatok pluszak, mivel a pályázóknak jól kell ismerniük a kiskorúakkal kapcsolatos helyi törvényeket. A pályázónak meg kell követelnie a vezetői engedélyt és a gyerekekkel való munkát.

Ipar

Nem minden kerület foglalkoztat tisztviselőket. A kisebb városokban csak néhány igazságügyi tisztviselő állhat. Általában nagy körzetekben vagy olyan városi területeken alkalmazzák őket, ahol a gondozás jelentős probléma. A tanári tisztek az iskolai órákon és az iskolai napokon dolgoznak, bár általában nem zárnak ki órákat, amikor az utolsó csengő gyűrű. A tisztségviselők otthoni látogatásokat végezhetnek iskola után és esténként, amikor a tanulók szülei vagy gondviselői otthon vannak.

Év tapasztalat és fizetés

Mivel ez egy kis iparág, a Munkaügyi Statisztikai Hivatal nem követi nyomon a tisztviselőkre vonatkozó fizetési információkat. A BLS ezt jelzi $48,430 a gyermek-, család- és iskolai szociális munkások átlagos fizetése, egy olyan csoport, amely magában foglalja a szakképzettséggel küzdő szakembereket. A szülői tisztek az átlagos fizetést jelentik $30,000 és $55,000.

Munka növekedési trend

Ismét, mivel az iparág speciális jellege miatt a BLS nem követi nyomon vagy nem jelzi előre a truancy tisztviselőkkel kapcsolatos növekedési trendeket.