NCOIC feladatok

A nem megbízott tiszt (NCOIC) a katonai parancsnoki láncban felelős és tiszteletben tart. A NCOIC feladata a napi műveletek és a különleges műveletek szempontjából kritikus taktikai és szervezeti feladatok ellátása. A rang a katonának a döntések meghozatalára és a személyzeti cselekvések irányítására vonatkozó jogosultságot ad. Minden egyes NCO rang a katonai szervezet bizonyos területeit veszi át.

$config[code] not found

Tizedes

A tisztségviselők felelősek egy csapatért, csapatért vagy egységért. Látják, hogy a parancsnokuk alatt mindenki képzett és mindig egyenruhában van. Ők felelősek az egységükben lévő férfiakért és nőkért, felszerelésükért, megjelenésükért és személyes magatartásukért.

Őrmester

Az őrmesterek a katonai egységek vezetői közé tartoznak. Azok a magánszemélyek és testületek, amelyek a terepi erők nagy részét jelentik, közvetlenül nekik jelentik. Képesnek kell lenniük arra, hogy vezessék a csapatokat a küldetések végrehajtásában. Fő feladatuk az, hogy egységük jól képzett és fegyelmezett legyen az egységcélok eléréséhez.

Főtörzsőrmester

A személyzet őrmesterek elérik a rangot, mert tapasztalataik vannak, és bizonyították, hogy képesek a küldetések és feladatok sikeres elvégzésére. A személyzet őrmesterek általában egy vagy több alacsonyabb rangú őrmestert irányítanak. A műszaki egységek személyzeti őrmestereket rendelnek a speciális berendezések karbantartásához és üzemeltetéséhez.

Első osztályú őrmester

Az őrmester őrmesterek első osztályú őrmester rangot tartanak. Ha a bajnoki vezető, általában egy hadnagy, nincs jelen a sereg őrmester parancsnoksága. A háborús műveletek gyakran kényszerítik az őrmester első osztályát, hogy vezessenek egy bajnokságot, amikor a felelős tisztet megölték vagy megsebesítik.

Frist őrmester és őrmester

Az első őrmesterek kulcsfontosságú szereplők a katonai szervezet vállalati szintjén. Közvetlen őrmestereket, hívóalakzatokat, kiképzett személyzetet képeznek, és segíti a parancsnokokat. Ők felügyelik a vállalat adminisztratív funkcióit.

Major őrmester

A NCO létra tetején a nagy őrmester lakik. Közvetlenül egy parancsnokkal dolgoznak, akik egy katonai egység minden aspektusát képezik, szervezik és irányítják. A nagy őrmesterek a csapatok vezetésében és parancsnokságában vannak. Adminisztratív támogatást nyújtanak a parancsnokságuk alá tartozó egységeknek. Ez a rangsor, amelyet a katonai karrier férfiak és nők 10 vagy több éves tapasztalattal érnek el.