Mi az Alpha adatbevitel?

Az adatbeviteli szolgáltatók többféle munkahelyi beállításban és számos iparágban dolgoznak. Sok munka kényelmes irodai környezetben működik, különböző munkabérekben, beleértve a normál nappali irodai órákat, az esti vagy éjszakai műszakokat és a hétvégi műszakokat. Ha fontolóra veszi ezt a fajta iroda karrierjét, akkor több háttérkövetelményt kell teljesítenie, valamint meg kell adnia sajátos kulcstartó készségeit.

$config[code] not found

Munkaköri leírás

A fő feladatfeladat minden adatbeviteli operátor számára az információ beírása vagy gépelése. Az alfa-kódolás elsősorban betűkkel írható. Az alfa-adatbeviteli operátorok csak a tipikus billentyűzetet használják, nem pedig egy 10-billentyűs billentyűzetet. Az alfa-adatbeviteli pozíció egy példája egy évkönyv kiadó számára, és egész nap írja be a diákneveket. Ez a fajta munka unalmas lehet, és jó látást igényel, és egész nap képes számítógép előtt ülni.

Billentyűleütési követelmények

Az alfa-adatbevitel munkáltatói egyaránt keresik a billentyűzet gyorsaságát és pontosságát a jelölteknél. A legtöbb pozíció megköveteli, hogy egy adatbeviteli vagy gépelési tesztet végezzen, hogy meggyőződjön arról, hogy jogosult-e. Számos professzionális alfa-adatbeviteli operátor általában tipikusan 8 000 és 10 000 közötti billentyűkombinációt írhat be percenként vagy 75 szó / perc értéket egy gépelési tesztben.

egyéb képesítések

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint a legtöbb adatbeviteli munka, beleértve az alfa-specifikus, nem igényel többet, mint egy középiskolai diploma vagy azzal egyenértékű. Számos munkáltató olyan adatbeviteli szolgáltatókat keres, akiknek korábbi kulcs- vagy gépelési tapasztalata van, valamint más írási munkatapasztalattal rendelkezik. Egyes pozíciókban szükség lehet egy szkenner vagy másológép használatára, valamint a teljes alapfeladat elvégzésére. Egyes vállalatok munkahelyi képzést biztosítanak, hogy megtanítsák Önnek a szabadalmaztatott szoftverrendszert.

Fizetés és munkahelyi Outlook

A CB fizetése szerint az adatbeviteli szolgáltató átlagos éves fizetése körülbelül 31 000 dollár. A belépő szintű adatbeviteli szolgáltatók évente mintegy 25.000 dollárt tehetnek ki, míg más szakemberekkel rendelkező tapasztalt szakemberek évente akár 40 000 dollárt is kereshetnek. Bizonyos adatbeviteli pozíciók az óránkénti munkahelyek, amelyek alkalmasak túlórákra, míg mások fizetett pozíciók, amelyek előnyöket nyújtanak, mint például az egészségbiztosítás és a fizetett szabadidő. Számos alfa adatbeviteli szolgáltató megváltoztatja a munkahelyeket az első tapasztalat megszerzése után, így a forgalom magas.