Étterem Előtt a ház menedzsmentje munka leírása

Az étterem sikeres futtatásához szükséges erőfeszítések összege több munkavállaló, különösen a ház előtti és a konyhai vezetők együttes erőfeszítését igényli. A ház elején lévő vezetők a házigazdák, pincérek, csaposok és bármely más, az ügyfelekkel kapcsolatba kerülő munkavállaló felelősek. A munka csak az étterem egy részének felügyeletét vonja maga után, de a házvezető felelőssége részletes, fontos és látszólag végtelen.

$config[code] not found

Ideális készségek

Számos étteremvezető elkezdi az élelmiszeripari vállalkozásokat egy belépő szintű nyitáson keresztül, mint például a főzés vagy a kiszolgálás, ahol tapasztalatot szerez. Néhányan az Országos Éttermi Szövetség az Oktatási Alapítvány éttermi menedzsment szakképesítéssel rendelkeznek, bár ez nem követelmény. A sikeres házon belüli felügyelők jó állóképességgel és komoly kommunikációs, szervezeti és vezetői készségekkel rendelkeznek. Részletesen orientáltnak kell lenniük, és elősegíteniük kell a kiváló ügyfélszolgálatot.

Elsődleges feladatok

A házon belüli vezetők felelősek a zökkenőmentes étkezési és bári élmény biztosításáért az ügyfelek számára. Ez magában foglalja az időben történő ülést és az élelmiszerszállítást, valamint a szerverek megfelelő figyelmet. A menedzser célja az, hogy az ülések töltsék ki az idő nagy részét, megkövetelve számukra, hogy figyelemmel kísérjék az étkezés időtartamát, flip táblákat és kezeljék a várólistát. Dolgoznak annak érdekében, hogy csökkentsék a veszteség vagy a helytelen lefoglalás kockázatát, miközben továbbra is kényelmes foglalási eszközöket biztosítanak az ügyfeleknek.

Másodlagos feladatok

Néhány házvezetőnek van egy kézük a létesítmény forgalmazásában. Ebben a szerepkörben felügyelhetik az e-mail kampányokat és promóciókat, vagy frissíthetik és frissíthetik az étterem honlapját. A menedzserek az alkalmazottakat is felkészítik az ügyfelek igényeinek előrejelzésére és kielégítésére.

Háttéradat

Bár a főiskolai oktatás nem követelmény, az egyre növekvő számú munkáltató kiválasztja a pályázókat, akiknek főiskolai diploma van éttermi vagy vendéglátóipari menedzsmentben. Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala magában foglalja a házvezetőket az élelmiszer-szolgáltatók vezetőinek szélesebb körű munkakategóriájában. Az éttermi vezetők átlagos fizetése éttermekben és más éttermekben 56,010 dollár volt 2016. májusától. A New Jersey a legmagasabb fizetőképességű állam ezeknek a foglalkozásoknak, átlagos éves fizetése 75.880 dollár.