Felügyeleti munka leírása

Az irányítási elemző segíti a felső vezetést abban, hogy a belső folyamatok megfelelőek és funkcionálisak legyenek. Azt is biztosítja, hogy a feladatok teljesítése során a munkavállalók megfeleljenek a szabályoknak, szabályoknak és a humánerőforrás-politikának.

A munka jellege

Az irányítási elemző az iparágtól, a vállalattól és a szabályozási követelményektől függően különböző feladatokat lát el. Például a pénzügyi szolgáltatási ágazat irányítási elemzője gondoskodik arról, hogy a kereskedelmi osztály munkatársai betartják az Értékpapír- és Tőzsde Bizottság (SEC) szabályait.

$config[code] not found

Oktatás

A kormányzási elemző általában négyéves főiskolai diplomát szerzett pénzügyekkel vagy üzleti menedzsmenttel. A felsővezetői elemzők általában fejlett fokozattal rendelkeznek, mint például az üzleti menedzsment mesterei és doktori fokozatai.

Fizetés

A kormányzati elemzők díjazási szintjei az akadémiai hitelesítő adatoktól, a szakmai igazolásoktól és a szolgálati időtől függenek. Az Indeed.com szerint a kormányzási elemző 2010-től 111 ezer dolláros fizetést kap.

Karrierfejlesztés

Az irányítási elemző javíthatja a promóciós esélyeit, ha jól teljesít és rendszeresen részt vesz a képzéseken. Néhány év múlva egy apt és szakértelem irányító elemző vezető szerepet tölthet be, mint például a megfelelőségi vezető.

Munkakörülmények

Az irányítási elemző normál munkaidőben dolgozik. Ugyanakkor minden negyedév végén későn maradhat az irodában, hogy segítséget nyújtson a Internal Revenue Service-nél és a SEC-nél.