Karbantartás adminisztrátor munkaköri leírása

Anonim

Feladatok

A karbantartási rendszergazda szükség esetén megrendeli a készleteket és a berendezéseket, és heti vagy havi rendszerességgel végez karbantartási ellenőrzéseket. A rendszergazda feladatai ellátása során a karbantartási osztály biztonsági szabályait és szabályait követi. A karbantartási adminisztrátorok diagnosztizálják a mechanikai problémákat és megtalálják azokat a módszereket.

Ügyességi készlet, eszközök és technológiák

A karbantartás adminisztrátorának a feladatkörök megfelelő elvégzéséhez kézi ügyességgel, jó látással és összetett problémák megoldására való képességgel kell rendelkeznie. A karbantartási adminisztrátorok használhatnak lefolyó- vagy csőtisztító berendezéseket, akkus fúrógépeket, lánchúzókat, csőleeresztő eltávolítókat és ipari vezérlő szoftvert, mint például a digitális közvetlen vezérlést.

$config[code] not found

Akadémiai hitelesítő adatok és kompenzáció

A legtöbb karbantartási adminisztrátor a gépészmérnöki diplomával rendelkezik, bár a munkáltatók gyakran felveszik a középiskolai diplomát, de jelentős gyakorlati tapasztalattal rendelkeznek. A karrieradatok honlapja szerint a karbantartási adminisztrátor átlagos éves bére 2010-től 79 000 dollár volt.