A társult igazgató munkaköri leírása

A társult igazgató tervezi, szervezi és irányítja a tanszék napi működését. A társult igazgató beszámol az osztály vezetőjének. A társult igazgatók számos iparágban dolgoznak, beleértve az oktatási és humánerőforrás-ágazatokat. A társult igazgató stratégiai terveket és alkalmazott kutatást hajt végre a mindennapi tevékenységek teljesítéséhez.

Funkció

A társult igazgató felelős az egyes osztályon belüli alkalmazottak felügyeletéért és képzéséért. Ő fenntartja és működteti a szoftver adatbázisokat. Műszaki tanácsokat ad a program céljainak és szakpolitikáinak betartására. A társult igazgató értékeli a projektek tervezését, fejlesztését és koordinálását. Ő vezetheti a bizottságokat és a munkacsoportokat a szolgáltatások és a minőség javítása érdekében. A társult igazgató felelős a felmérések elvégzéséért a szervezeti irányítással kapcsolatos információk megszerzéséhez. Szükség esetén elkészíti a jelentéseket; ez magában foglalja a költségvetést, az adót és néhány alkalmazottat.

$config[code] not found

Oktatás

A társult igazgató az adott szakterületen mesterfokozattal rendelkezik. Például egy főiskolai vagy egyetemi docensnek van egy mestere az oktatási adminisztrációban. Ennek az igazgatónak az adott iparágban is jól tájékozottnak kell lennie ahhoz, hogy a feladatokat pontosan elvégezze.

Személyes tulajdonságok

A társult igazgató néhány személyes tulajdonságot alkalmaz ebbe a pozícióba. Az igazgató személyi vagy közjogi ügyekkel foglalkozik. Vezető és figyelmes hallgató. Ez a szakember a mentorálásra és motiválásra is jellemző.

szakértelem

A társult igazgató rendelkezik a szervezési és képzési készségekkel, a költségvetési gazdálkodás ismereteivel, valamint a programok kidolgozásával és végrehajtásával. Az inkumbens tervező, elemző és koordinátor. Megoldja a problémákat és döntéseket hoz, és szóbeli és írásbeli kommunikációban is képzett. Ebben a pozícióban az igazgatók pozitív munkakapcsolatokat hoznak létre és tartanak fenn.

Fizetés

Indes szerint az Egyesült Államokban dolgozó társigazgató évente kb. 62 000 dollárt keres 2010 júniusától. A fizetés a helyszíntől, az iparágtól és a tapasztalat szintjétől függ. A fizetés az adott pozícióra vonatkozó oktatási adatoktól is függ.