Acélember munkaköri leírása és feladatai

Az "acél ember" olyan acélmunkás, aki egy acélszerkezetű épület fizikai infrastruktúrájának összeállítását segíti. A gyakornoki gyakorlat gyakori, és az acélmunkások az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint elvégezhetik a karrier hegesztésében vagy felszerelésében tanúsítványokat is. Minél több képzést és tapasztalatot szerez, annál jobb a munka és a fizetési lehetőségek.

Elsődleges feladatok

Az acélmunkás részt vesz a keretezési folyamat minden aspektusában, kezdve az acélgerendák és a tehergépkocsik tehergépkocsikból történő kirakodásával egy projekthelyen. A következő lépésben néhány munkavállaló az acél alkatrészeket életre keltik, míg mások a kereten állnak, hogy helyükre vezessék őket. Az egyes gerendák összehangolása után az acél ember hegeszti vagy csavarozza össze a gerendákat és a tartókat.

$config[code] not found

Munkakörülmények

Ahhoz, hogy acélmunkássá válhasson, szüksége van egy hajlandóságra és képességre a magas helyeken történő munkavégzésre, valamint a kiváló fizikai erőre és kitartásra. Az acélmunkások gyakran teljes munkaidőben dolgoznak, beleértve a hosszú napokat néhány projektben, a BLS jelentéseket. A halál vagy súlyos sérülés kockázata átlag feletti a többi pozícióhoz képest. A BLS szerint az átlagos éves fizetés a „vas- és acélszerkezetek strukturális munkatársainak” évi 51,590 dollár volt.