Nyomon követheti az órákat és költségeket a FreshBooks használatával

A kisvállalkozások tulajdonosai minden kalapját üzleti tevékenységük alatt viselik, de a legtöbbünk számára csak néhány ilyen sapka illik tökéletesen.

Számomra, mint egy szolgáltatást nyújtó vállalat tulajdonosa, a kreatív kalapok tökéletesen illeszkednek. De mint a Goldie Locks és az ő tapasztalatai, amelyek a három medvét elnyomják, más feladatok túlságosan puhaak vagy túlságosan kemények. Az illeszkedés nem olyan jó.

Számomra a számokkal kapcsolatos feladatok a legnagyobb kihívást jelentik:

Költségkövetés Számlázás Kötelezettségek Értékesítési követés

Számviteli szoftvercsomagot használok, és az, amit használok, elég egyszerű. Akkor ma hallottam egy könyvelő szoftverem online kiegészítéséről. A FreshBooks nem helyettesíti a teljes számviteli szoftvercsomagot, hanem megkönnyíti a fizetéssel kapcsolatos néhány drudgery elvégzését.

Csak tegnap a FreshBooks bejelentette, hogy képes nyomon követni költségeit; még a mobiltelefonjáról is, és arra késztetett, hogy vegyek egy kis kibertér utat, hogy lássam, mit kínálnak még.

Először örömmel találtam egy tiszta, könnyen követhető weboldalt, amely meghívott, hogy ingyenesen kipróbálhassák szolgáltatásaikat. A további vizsgálatok során megállapítottam, hogy a szolgáltatásaikat INGYEN szabadon használhatod végtelenül, ha csak három ügyfelet követsz, de bárki 30 napig megpróbálhat ingyenesen.

Miután csak egy hétvégét töltöttem az összes költségemelés naplózása során 2007 második felére az adók befejezése érdekében, az új költségfunkció érdekes volt. Sokkal könnyebb nyomon követni a költségeket „pillanatnyilag”, mint mindezt egyszerre.

De találtam egy másik szolgáltatást, ami még vonzóbb volt: az időkövetés.

Az idő az egyetlen árucikkem, és hajlamos vagyok arra, hogy elengedjen tőlem. Próbáltam használni az Outlookban a Feladat sávot és más ütemezési és nyomkövetési módszereket, de a FreshBooks időnaplója lehetővé teszi, hogy részletezze a projekt idővonalát, és minden munkatársa naplózza az órákat. Egy projektet részletezhet, mindegyik feladatot a cél eléréséhez és az egyes feladatok ütemezésének beállításához. Ez tökéletes olyan embernek, mint én, aki gyakran nagy projektet számol fel, és akkor csodálkozik, hogy helyesen számítottam-e ki az órákat. Nyomon követhetem a projekt óráit, és végül megállapítom, hogy az általam beállított ár megfelelő volt-e az érintett munka alapján.

A FreshBooks személyre szabott számlákat, Paypal-on keresztül történő fizetést, követelések nyomon követését és jelentéstételt kínál, mindezt online biztonsággal. Természetesen nyomon követheti a költségeket is; a legfrissebb szolgáltatások a FreshBooks ügyfelek számára. A sajtóközlemény szerint:

„A Expense Tracking elindítása természetes lépés volt számunkra, hogy segítsünk ügyfeleinknek időt takarítani, gyorsabban fizetni és üzleti tevékenységüket növelni” - mondta Michael McDerment, a FreshBooks vezérigazgatója. „Az ügyfeleink kilencvennyolc százaléka már elmondja nekünk, hogy egy barátunkhoz fordul, vagyunk, és biztosak vagyunk abban, hogy a költségek növelése továbbra is örömmel fogadja őket, és még több okot ad arra, hogy megosszák a FreshBooks élményét más szabadúszókkal, szolgáltatással szakemberek és kisvállalkozások. ”

Kísérleti fiókot állítottam fel, és megpróbálom. Nyomon követi a költségeit, értékesítését és idejét? Van egy rendszered, ami mindent megtesz? Beszélek a nem számviteli típusokkal, amikor a vállalkozás számozott szempontjait kezeljük - hogyan csinálod?

Azok számára, akik a számokkal elégedettek - mit gondolsz?

10 Megjegyzések ▼