Vezető kéz feladatai

Vezető kéz vagy vezető kéz egy tapasztalt munkatárs, aki ugyanazon a szakmában dolgozó kis alkalmazottakért felelős. A vezető kéz a közreműködő szerepet játszik a munkavállalók és a felügyelők között. A főbb építési területeken lehet egy hegesztővezeték, egy építési vezető kéz és egy elektromos vezetékes kéz - minden jelentést a helyszíni felügyelőnek. Az ólom kezek olyan termelési létesítményekben is megtalálhatók, mint az élelmiszer- vagy italfeldolgozó üzemek. A vezető kéz felelős a csapata zökkenőmentes és biztonságos működéséért, segítve a munkavállalókat a célok elérésében és a felső vezetéssel kapcsolatos aggodalmak közvetítésében.

$config[code] not found

Csapat koordináció

A vezető kéz koordinálja a csapatot, és felelős a politikák és eljárások alkalmazásáért. Részt vesz a felügyelők által előidézett fegyelmi eljárásokban, és támogatja azokat. Egyéb feladatok közé tartozhatnak az extra munkások megszervezése, a csapattagok munkájának minőségének értékelése, a személyzet feladatai megszervezése, a munkaszabványok fenntartása, a csapat tagjai közötti problémák megoldása és a mentorálási gyakorlatok.

Biztonság a munkahelyen

A vezető kéz elősegíti a biztonságos munkakörnyezetet és felelős a személyzet biztonságáért. A vezető kéznek meg kell értenie ennek a szerepnek a jogi felelősségét és a kapcsolódó munka- és biztonsági törvényeket. Biztosíthatja, hogy csapattagjai megfeleljenek a biztonsági előírásoknak, azonosítsák a biztonsági képzés szükségességét, elvégezzék az első biztonsági és veszélyértékelést, részt vegyenek a baleseti vizsgálatokban, és gondoskodjanak a biztonsági problémák időben történő megoldásáról.

Találkozási célok

A vezető kéz felelős a csapat termelési célok elérésének képességéért. Meg kell határoznia a konkrét anyagokra vagy eszközökre vonatkozó követelményeket, és közölnie kell ezeket a kéréseket a megfelelő személynek. A vezető kéz tájékoztatja felügyelőjét minden ütemezési ütközésről, és segít abban, hogy megoldja őket. Megérti, hogy a célok elérése érdekében prioritást kell biztosítani a munkarendeknek.

Tapasztalat és fizetés

Vezetője átlagosan 10-20 éves tapasztalattal rendelkezik a kereskedelemben. Az öt évnél rövidebb tapasztalattal rendelkező vezetők ritkák. Az ólomkeresetek a tapasztalatok, a cég, a helyszín és az egyéb tényezők függvényében változnak. Payscale szerint például egy hegesztőhuzal egy éves fizetést kap, amely 2017. májusától 33,250 és 72,918 dollár között mozog. A Carpenter vezető keze 23,362 és 82,581 dollár közötti éves fizetést kap.