A hivatalvezető munkaköri leírása

A nyilvántartó asszisztens egy főiskolai vagy egyetemi felvételi irodában dolgozó oktatási adminisztrátor, nevezetesen a nyilvántartási és hallgatói nyilvántartások kezelése. Ebben a pozícióban a nyilvántartó asszisztens feladata a hallgató személyes adatai és tudományos nyilvántartásainak integritása. A nyilvántartó iroda alapvető napi működését ez az egyén felügyeli, valamint az irodai személyzet feladataiért felelős.

$config[code] not found

Funkció

A nyilvántartó asszisztens részt vesz a hallgatói programok megvalósításában, beleértve a különböző diákpopulációkat is. Bérelhet, fegyelmezhet és irányíthat és képezhet a felvételi iroda új alkalmazottai számára. A kezdeti tevékenység részeként az inkumbens tulajdonosa is tartozik, beleértve az érettségi és a fokozati követelményekre vonatkozó erőforrásokat. A nyilvántartó asszisztens megkérdezi a szülőket, a karokat és a diákokat a beutazással és a regisztrációval kapcsolatos különleges kérésekkel. Lehet, hogy tanácsadói üléseket kell tartania a diákokkal a nyilvántartásba vételkor vagy a tanév során. A szkriptek, a besorolások vagy a szociális biztonsági számok törlése is a szakemberhez tartozik. A beiratkozás, a hitelek halasztása vagy a biztosítási formanyomtatványok ellenőrzése vagy a háttérellenőrzések kiadása szintén az asszisztens-helyettesnek tartozik. A kutatási feladatok végrehajthatók a fájlok vagy átiratok archiválásának módjában.

Oktatás

A Tennessee-i Egyetem szerint általában ebben a pozícióban a szakemberek üzleti ügyintézést tartanak. A munkahelyi tanfolyamok közé tartoznak az irodai készségek, az adminisztráció és a kommunikációs kurzusok.

szakértelem

Az inkumbens kiváló felügyeleti készségekkel rendelkezik, képes hatékony vezető vezetéssel rendelkező személyzet vezetésére. A nyilvántartó-helyettesek kommunikációs készséggel rendelkeznek az angol nyelv használatában, beleértve az írást és a szóbeli kommunikációt. Ez a szakember nagy figyelmet fordít a részletekre, a koordinációra és a prioritások meghatározására. Ő is jártas a számítógépes műveltség terén, beleértve a szoftveralkalmazás ismereteit.

Ismert attribútumok

A nyilvántartó asszisztens jól ismeri a főiskolai vagy egyetemi intézményekbe belépő hallgatókra vonatkozó törvényeket. Ez magában foglalja a Homeland Security Regulations és a Family Educational, valamint a Rights and Privacy Act szabályainak ismeretét is. Az inkumbensnek az oktatási intézményekbe belépő hallgatók számára is kidolgozott tudásbázisa van az állami tartózkodási politikának. Ismernie kell a titoktartás fenntartásának politikáit és eljárásait is.

Fizetés és foglalkozási Outlook

A Munkaügyi Statisztikai Hivatal (BLS) szerint a főiskolai vagy egyetemi környezetben tevékenykedő regisztrátorok 2008 májusától évente 71192 dollárt keresnek. A foglalkoztatási kilátások szerint ezek a pozíciók várhatóan 8% -kal nőnek 2018-ig a nagyszámú nyugdíjba vonulás és kevesebb ilyen pályázó számára.