Fitness Attendant munka leírása

A fitnesz-kísérő felelős a fitneszközpont általános felügyeletéért. A kísérő általában üdvözli a vendégeket és dolgozik, hogy biztonságos és élvezetes élményt biztosítson. Ez a pozíció is felelős a súlyok és a kardiovaszkuláris fitneszterületek fenntartásáért annak biztosítására, hogy a berendezések tisztaak, megfelelően működjenek és a létesítmény szabályai szerint használják őket.

feladatai

A fitneszszolgálat feladatai közé tartoznak a felszerelések felállítása, karbantartása és tisztítása, a vendégek meghívása, a programok és tevékenységek megmagyarázása, a vendégek tanítása, hogyan kell használni a berendezést, az alapvető fitness-információk biztosítása, a jelentések és a panaszok megoldása, a jelenléti nyilvántartások karbantartása és a szabályok és előírások fenntartása. érvényesülnek. Néhány kísérő segíthet a létesítménytevékenységek előmozdításában és különleges események szervezésében.

$config[code] not found

szakképesítés

A legtöbb munkáltató középiskolai diplomát vagy GED-et keres. Vannak, akik legalább egy év szabadidős, fizikai vagy ügyfélszolgálati élményben részesülnek. Elsősegélynyújtó képzés és CPR / AED tanúsításra lehet szükség. Mivel ez egy fizikai munka, jellemzően fizikai követelmények, amelyek magukban foglalják a felszerelés beállításának képességét és legalább 25 font emelését.

szakértelem

Személyes attribútumok is vannak, amelyeket a munkáltatók kérhetnek, ha ezt a pozíciót bérlik. Ezek közé tartozik a kimenő személyiség, a fitnesz szeretete, a fitneszterem és a fiziológia ismerete, valamint az a képesség, hogy jól kommunikáljanak és másokat tanítsanak.

Foglalkoztatási beállítások

A fitneszszemélyzetet általában az egyetemek, a szabadidős központok és az egészségklubok fitneszközpontjaiban alkalmazzák. A fitneszlétesítmények általában hosszú órákban és hétvégén nyitva állnak, így a kísérők gyakran esténként és hétvégén dolgoznak. Sok fitneszszemélyzet részmunkaidős alkalmazott, és így nem kap más munkavállalói juttatást, mint a létesítmény szabad felhasználása.

Ipari Outlook

Az Egyesült Államok Munkaügyi Statisztikai Hivatala szerint 2012-ben 267 000 fitneszmunkás volt az Egyesült Államokban. A fitneszmunkásokra vonatkozó munkák általában várhatóan 14 százalékkal nőnek 2012 és 2022 között, ami valamivel gyorsabb, mint az összes foglalkozás átlaga. Ennek oka lehet, hogy a fizikai alkalmasság előnyeiről egyre nagyobb a nyilvánosság.