A biztonsági társaság vezérigazgatójának munkaköri leírása

A biztonsági cégek szerződést kötöttek a biztonsági szolgáltatások nyújtására a szervezetek számára. Az egyik vagy több helyi irodája üzleti tevékenységének minden aspektusáért a vezérigazgató felel.

Oktatási és foglalkoztatási követelmények

Ehhez a szakmához szükséges üzleti, pénzügyi vagy kapcsolódó tudományági diploma. A munkáltatók azt is megkövetelik, hogy korábbi biztonsági menedzsment tapasztalatokat szerezzenek, és a jelölteknek bűnügyi háttérellenőrzést kell folytatniuk.

$config[code] not found

Általános felelősségek

Az üzleti tevékenység minden aspektusáért való felelősség magában foglalja a napi működés felügyeletét a biztonsági cég sikerének biztosítása érdekében a pénzügyi költségvetések fenntartásával, a politikák és eljárások betartásának biztosításával, a személyzet mentorálásával és az ügyfelekkel való együttműködéssel a magas színvonalú szolgáltatás biztosítása érdekében.

Menedzsment feladatok

Ezek a szakemberek minden üzleti menedzsment döntést hoznak, amely magában foglalja a munkavállalók bérbeadását vagy megszüntetését, az összes kiadás jóváhagyását, a biztonsági eljárások felügyeletét és a helyszín értékesítési erőfeszítéseit.

Jelentési struktúra

Mivel az általános vezetők felügyelik egy szervezeten belüli egy vagy több fióktelep működését, közvetlenül jelentik a szervezet vállalati irodájának vezetői számára.

Kártérítés

2009 decemberében az Indeed.com évente átlagosan 65 000 dolláros fizetést fizet ezekre és a kapcsolódó foglalkozásokra.