Az átlagos Starbucks asszisztens menedzser fizetés

A Starbucks-nál az asszisztens-menedzserként a legjobb cégek karrierjének megkezdése. A legtöbb asszisztens-menedzser „partnerként” dolgozik, hiszen az összes Starbucks alkalmazottat hívják, és végül csatlakozhatnak a menedzsmenthez, ha ígéretet és tanulási hajlandóságot mutatnak. 2006-tól a Starbucks nevét a Fortune Magazines 100 legjobb vállalatának nevezték el, és csak 14 százalékos önkéntes forgalomra számít.

$config[code] not found

feladatai

Spencer Platt / Getty Images Hírek / Getty Images

A Starbucks áruház segédkezelője segít az üzletkezelőnek az üzlet integritásának és vezetésének fenntartásában. Az asszisztens-menedzser kommunikál a bolt munkatársaival és az ügyfelekkel, segít javítani és fenntartani az alkalmazottak erkölcsét és teljesítményét, modellezi a Starbucks kultúráját, és nyugodt módon, ami a stressz idején nem mérhető, például amikor az üzlet elfoglalt. Emellett az asszisztens üzletvezető segít elérni a leltár- és értékesítési célokat, és megteszi a szükséges lépéseket, hogy az áruház hatékonyan működjön.

szakképesítés

Stephen Chernin / Getty Images Hírek / Getty Images

A Starbucks üzlethelyettes vezetője általában legalább két éves kiskereskedelmi tapasztalattal rendelkezik, egyre növekvő felelősséggel, egy évvel az ügyfélszolgálati tapasztalattal egy kiskereskedelmi üzletben vagy étteremben, valamint tapasztalatképzés és mások felügyelete. A Starbucks asszisztens-vezetői pozícióba felvett személyek egyéb jellemzői közé tartoznak az erős interperszonális készségek, a problémamegoldó készségek, a csapatépítő készségek és a gyors munkahelyi környezetben való munka, miközben kiváló ügyfélszolgálatot biztosítanak a Starbucks vállalati weboldal szerint.

Foglalkoztatási ráta

Drew Angerer / Getty Images Hírek / Getty Images

A Starbucks-üzletmenedzser asszisztensként történő munkalehetőségei olyan gyorsan nőnek, mint az átlag. Mivel a kiskereskedelmi és éttermi pozíciókban általában magas a forgalom, a Starbucks-nál magas a lehetőség arra, hogy asszisztensi vezetővé váljon. Amikor más asszisztens-menedzsereket támogatnak vagy más pozíciókba lépnek, az asszisztens menedzserekre van szükség.

Fizetés

Mario Tama / Getty Images Hírek / Getty Images

A Munkaügyi Statisztikai Hivatal szerint átlagosan a kiskereskedelmi környezet vezetői, vezetői és első osztályú felügyelői 12 és 17 dollár között vannak. A Starbucks átlagos asszisztensvezetője körülbelül 33 500 dollár. A Starbucks készpénzes bónuszokat is kínál, és a fizetést a régió megélhetési költségeihez igazítják.