A közbiztonsági igazgató munkaköri leírása

A közbiztonsági igazgató egy kormányzati joghatósági vezető, mint például város vagy megye. Ez az egyén gyakran felügyeli és koordinálja az ügynökségek szolgáltatásait, amelyek védik a joghatóságok állampolgárait, beleértve a rendőrséget, a tűzoltóságot, a sürgősségi orvosi ellátást és az állatellenőrzést. Jellemzően a közbiztonsági igazgatók jelentik a polgármesternek, a város adminisztrátorának vagy más főtisztviselőnek.Míg ezeknek a szakembereknek a fizetése a helyszíntől függ, a honlap valójában egy 54 000 dolláros medián fizetést jelent.

$config[code] not found

Városi alkalmazott

A közbiztonság igazgatójaként dolgozó személy önkormányzati alkalmazott, a város, megyei vagy egyéb joghatóság területén dolgozik. Sok önkormányzat korlátozásokat alkalmaz a pályázókra. Néhány város például megköveteli, hogy a munkavállalók a határain belül tartózkodjanak.

költségvetés

Az éves közbiztonsági költségvetés felügyelete és irányítása talán a feladat legfontosabb feladata. Különösen a nagyobb joghatóságokon belül ez a költségvetés nagy lehet, és bármilyen változás közvetlenül befolyásolhatja a lakosokat. A költségvetés előkészítése és adminisztrációja mellett a közbiztonsági igazgató a kormányzati tisztviselők lobbit szerezhet, hogy több forrást szerezzen.

Politikák és eljárások

A közbiztonság vezetőjeként az igazgató partnerek a különböző ügynökségi vezetőkkel, mint például a rendőrbiztos és a tűzvezető, hogy dolgozzanak ki és hajtsanak végre olyan eljárási politikákat, amelyeket azután a joghatóságon belül végrehajtanak. Ezek a politikák magukban foglalhatják a toborzási és bérbeadási eljárásokat és a szakmai magatartási kódexeket.

Osztályfelügyelet

A közbiztonsági igazgatónak minden joghatóságon belüli sürgősségi szolgálat vezetőjeként következetesen meg kell vizsgálnia és ellenőriznie kell az egyes ügynökségek teljesítményét. Ha a hiányosságokat azonosítják, az igazgató általában változásokat hajthat végre, beleértve a munkavállalók megszüntetését is.

A munka megszerzése

A foglalkoztatás követelményei a helyszín függvényében nagymértékben eltérnek. A pályázóknak gyakran szakmai tapasztalattal kell rendelkezniük egy olyan közbiztonsági ügynökségen belül, mint a rendőrség vagy a tűzoltóság, valamint legalább egy négyéves diplomát egy kapcsolódó területen.