Munka leírása egy éjszaka stockerre a Walmartnál

A Walmart kedvezményes kiskereskedőjének éjszakai részvényesei felelősek azért, hogy az árut a polcokon órák alatt helyezzék el, amikor az üzletek vagy zártak, vagy nem rendelkeznek sok ügyfélforgalommal. Az Glassdoor állásajánlata szerint a Walmart egy éjszakai állományának átlagos fizetése 2014. decembertől 10 dollár. A bérek jellemzően 7 és 17 dollár között mozognak, bár a belépő szintű munkavállalók közelebb kerülnek a minimálbérhez.

$config[code] not found

Feladatok

A Walmart egynapos raktárai árukat, tiszta képernyőket hoztak létre, eltávolították a sérült elemeket és rendezték a kijelzőket. Ők is felelősek az árak szükség szerint történő kiigazításáért, valamint a naplók és egyéb dokumentumok kitöltéséért, hogy az üzletek tudják, mikor több termékre van szükség. A vállalati irányelvek előírják továbbá, hogy a Walmart éjszakai részvényesei azonosítsák a biztonsági kockázatokat és jelezzék a nyilvánvaló lopást. A teljes munkaidős és részmunkaidős álláshelyek állnak rendelkezésre erre a feladatra.

Készségek és követelmények

A sikeres pályázónak képesnek kell lennie a dobozok és más, 50 fontot meghaladó nehéz tárgyak felvételére. A szervezeti és időgazdálkodási készségek fontosak. A részvénytulajdonos várhatóan követni fogja a vállalati eljárásokat és megtanulja a munkakörök szóbeli és vizuális irányultságát. Egyes targoncáknak szükség lehet a targonca üzemeltetésére.