Kód végrehajtási tisztviselői munka leírása

A kódex-végrehajtó tisztviselő munkája fontos része a biztonságos és egészséges környezet megteremtésének. Vannak speciális rendeletek és alapszabályok, amelyeket a kódex végrehajtó tisztviselőnek meg kell tanulnia feladataik ellátása érdekében, és ezek a kormányzati egység méretétől és szabályozási körétől függnek.

Általános szempontok

A városi kódex végrehajtó osztálya általában végrehajtási tisztviselői pozíciókat kategorizál delegálás céljából. Például Del Mar városa, Kalifornia, két szintű kódex-tisztviselővel rendelkezik. Az I. szintű pozíciókat belépő szintű állásnak tekintik, amelyek a várostervezési osztály funkciói közé tartoznak. Ez a pozíció olyan technikai szempontokat tartalmaz, amelyek szükségesek a helyszíni vizsgálatokhoz és a vállalkozások és a magánszemélyek közötti kapcsolathoz. A II. Szintű tisztviselők bonyolultabb körzeti és közbiztonsági kódexekkel foglalkoznak, amelyek fejlettebb adminisztratív tulajdonságokat igényelnek.

$config[code] not found

Egyedi feladatok

Bizonyos kódex-végrehajtó tisztviselők különleges ismereteket és tapasztalatokat igényelnek a környezettel kapcsolatban, amelyben dolgoznak. Kiawah-sziget, Dél-Karolina városa foglalkozik az alapvető kód-végrehajtási kérdésekkel, mint például a zónák megsértése és az üzleti engedélyezés. Az e joghatósággal foglalkozó tisztviselőnek meg kell ismernie a tengerparti tevékenységekkel kapcsolatos nyilvános kérdéseket is. A szennyvízzel, a szemételtávolítással és egyéb általános környezetvédelmi kérdésekkel kapcsolatos közbiztonsági és egészségügyi kérdések ebben a tekintetben megkövetelik a kódex végrehajtó tisztviselőjének, hogy ismeri a közösségét.

Rendőrségi feladatok

A rendőrség felügyelete alatt működik a Goldenado (Colorado) városának alkalmazottja. Ez sok országban érvényes a nemzeten, mert a hivatkozások kiadása és a konfliktusok megoldása gyakran a tisztviselő napi feladatai közé tartozik. Ez magában foglalja például a zajcsökkentési kérelmeket, amelyek túlzott építési helyszíni tevékenység vagy hangos zene esetén jelentkeznek. Az állatkísérleteket a kóbor állatok felvételére vagy a szomszédos viták agresszív állatokkal való közvetítésére kell helyezni.

Oktatás és háttér

A kódex-végrehajtó tisztviselők háttérkövetelményei az állami és helyi ügynökségek és szervezeti egységek között eltérőek. Minden esetben minimális középiskolai diploma vagy GED szükséges, és a közigazgatás vagy a strukturális elmélet bachelor fokozata is követelmény lehet. Egy ehhez kapcsolódó háttér az építőiparban megfelelő, ugyanúgy, mint bármely végrehajtási munkával kapcsolatos tapasztalat, mint például a rendőrségi munka vagy az egészségügyi osztály tapasztalatai.

Fizetési szempontok

A 2010. májusi nemzeti bérek átlagai azt mutatják, hogy a nagyvárosi területeken, mint például Chicago, Houston, Dallas és Miami, a törvény végrehajtó tisztviselői fizetési skálája évi 22 000 és 33 000 dollár között mozog. Ennek megfelelően a kisebb kormányzati szervek alacsonyabb fizetést kínálnának, attól függően, hogy a kódex végrehajtó tisztviselője milyen feladatokat lát el.