Mennyibe kerül egy középiskolai főmunkás?

A középiskola fő követelményei közé tartozik a diákok biztonságának és stabilitásának védelme, valamint a gyermekkorból a produktív állampolgárságba való sikeres átmenetbe való beavatkozás. Minden vezetőnek meg kell erősítenie a bizalmat a diákokkal, a tanárokkal és a közösséggel, miközben tiszteletben tartja a szigorú, de elérhető tudományos normákat. A sok szociális és pénzügyi erőforrással rendelkező közösségek nagyobb támogatást nyújtanak az oktatáshoz, mint a szegény területek. Következésképpen a fő fizetés gyakran ugyanazon iskolai kerületen belül is nagyban változik. A modern elnökök elősegítik a kollegialitást, és koalíciókat építenek a vállalkozások, a tanárok, a diákok és a közösségi ügynökségek között annak biztosítása érdekében, hogy a diákok megtanulják a létfontosságú életkészségeket és internalizálják a polgári kötelesség érzetét. A főszereplőtől kezdve a hercegnő sztereotípiájáig a főigazgató szerepe visszatért a tervezett történelmi szerepére, és mind a leghatékonyabb, mind a "fő" tanárként, valamint a diákok élő falaként és minden interferenciaként szolgál. oktatásukkal.

Történelmileg a tanárok - általában férfi - tanárok voltak, akik akadémiai szigorúságukban elérték a területük tetejét. Miközben nem szándékozták keresztesnek lenni, sok fő tanár megtévesztett lelkesedést adott a diákjaikba.

Vezetőként elvárja, hogy teljesítse ezeket a feladatokat:

  • Határozza meg, mely tantervek, tanítási módszerek és programok a nagyobb tudományos sikerhez
  • Biztosítsa a szövetségi, állami és helyi előírások betartását
  • Értékelje és egységesítse a tanterveket és a tanítási technikákat, és azonosítsa a fejlesztés területeit
  • Tanácsadó és tanuló a személyes, tudományos, szakmai és magatartási kérdésekben
  • Együttműködjenek a tanárok és a közösség tagjai között a tantervi szabványok és a küldetésnyilatkozatok kidolgozásában és fenntartásában, beleértve a világos teljesítménycélokat és célokat
  • Közvetlen és koordinálja a tanárok, az adminisztrátorok és a támogató személyzetet a közintézményekben és intézményekben

Oktatási követelmények

Mivel a legtöbb iskolai körzet várakozással rendelkezik arra, hogy a középiskolai vezetők legalább egy mesterfokozatot és öt vagy több éves kapcsolódó szolgáltatást tartanak, legalább nyolc évet kell töltenie a hitelesítő adatok megszerzésével. Ez idő alatt minden lehetőséget ki kell használnod a tanítás, a tanítás helyettesítése, a tanulságok megtervezése és a személyzet, a diákok és a közösség közötti pozitív kapcsolatok elősegítése érdekében.

Ipar

A kerületi konszolidáció és a privatizáció miatt várható, hogy a teljes pozíciók száma állandó marad vagy csökken. A helyi, az állami és a szövetségi munkaadókkal megnövelheti vezetői készségeit és hálózatát, hogy tartsa a lapokat a jövő munkahelyein, hogy a diákok megfelelő tudományos döntéseket hozzanak a jövőbeni foglalkoztatási kilátások maximalizálása érdekében. Ezeknek a kapcsolatoknak az előmozdítása a vontatást később az adóemelésekre vagy az infrastruktúra-frissítések kérésére nyújtja.

Év tapasztalat és fizetés

A főiskolán töltött idő és a későbbi továbbképzési követelmények teljesítése elegendő osztálytermi élményt nyújt Önnek ahhoz, hogy helyettesítő tanárként minősüljön, amikor a főiskolai diplomát megkapja. Amikor szerződött tanári álláspontot foglal el, újabb három-öt éves tapasztalatot szerez a mesterképzés során. Amikor főigazgatóvá válik, további 35 évet tölthet az oktatásban - mindaddig, amíg az iskola tesztelési eredményei és az érettségi arány magas főiskolai elfogadási statisztikákat eredményeznek.

A 2017-es fő fizetési adatok szerint éves átlagkereset 94,390 dollár. A hasonló feladatokkal rendelkező pozíciók, mint pl.

Munka növekedési trend

2016-ban mindhárom kategóriában - elemi, közép- és középiskolában - a fő pozíciók 251 300 volt. 2016 és 2026 között mindössze 19 800 főnek számít a középiskolai tanároknak.