Navy tűzoltó munkák

A haditengerészek tűzoltóinak izgalmas karrierje van a hajókon, tűzoltókon és családtagjaik mentén, sürgősségi orvosi ellátásban. Mint egy tengerész és első válaszadó a haditengerészet első válaszadó csapatával, a tűz elleni küzdelem csak az egyik kihívás. És mivel rutinszerűen kapcsolatba kerül a lőszerekkel, az üzemanyaggal és a radioaktív anyagokkal, naponta veszélyekkel szembesül.

$config[code] not found

Navy tűzoltó feladatai

Az Egyesült Államokban vagy a világ minden táján, ahol a tengerészek és családtagjaik szolgálatára szolgálnak, hozzárendelnek egy haditengerészeti bázist vagy hajót. Az Ön konkrét feladatai az Ön megbízásától függnek, de magukban foglalják a tűz és a tűz- és vészhelyzeti berendezések üzembe helyezését. Emellett segítséget nyújt a megmentésekben, és sürgősségi orvosi ellátást és elsősegélynyújtást nyújt, mint a haditengerészet első válaszadója. A balesetek vagy terrortámadások esetén a biológiai, radiológiai és kémiai veszélyek kezelésére szolgáló berendezéseket is üzemeltethet.

Navy tűzoltó képesítések

A haditengerészetbe való felvételhez 17 és 34 év közöttieknek kell lennie, legalább egy középiskolai diplomával vagy GED-vel. Ezen túlmenően, Önnek kábítószermentesnek kell lennie, orvosi vizsgálatot és fizikai alkalmassági tesztet kell tennie, és meg kell tennie a fegyveres szolgáltatási szakképzettségi tesztet. Ez egy belépő szintű karrier, így nem kell minden olyan oktatási vagy tapasztalati követelménynek eleget tennie, amely megfelel a haditengerészeti tűz képzésének. A haditengerészet-toborzó segít meghatározni, hogy jogosult-e tűzoltóvá válni, és segítséget nyújt Önnek a felvételi folyamat során. Amikor feliratkozik, vállalja, hogy egy bizonyos ideig kiszolgálja az Egyesült Államok haditengerészetét. A felvett tengerészek elkötelezettsége általában négy év.

Haditengerészet tűzvédelmi képzés és oktatás

A felvétel után először hét-kilenc hetes induló tábor edzésen fog részt venni a Nagy Tavak Haditengerészeti Központjában, Chicago, Illinois északi részén. Itt teljes körű fizikai edzés, úszás, fegyverzet és egyéb, a haditengerészet életéhez szükséges képzés. A boot tábor befejezése után részt vesz az „A” iskolában. Ez az a hely, ahol megtanulhatja a tűzoltók és az első válaszadók készségeit, beleértve a tűzoltást, a kármegelőzést, a sürgősségi kezelést és a vészhelyzeti berendezések javítását.

A haditengerészet után

A haditengerészi tűzoltó karrierje biztosítja a képzést és a tapasztalatot, amellyel a polgári szektorban a különféle karriereket követheti a mentesítés után. A karrierlehetőségek közé tartozik, hogy tűzoltóként, EMT-ként vagy mentősökké válik a helyi osztályon, vagy orvosi szakemberként, sebészeti technikusként vagy orvosi laboratóriumi asszisztensként dolgozik.