Navy Petty Officer munkaköri leírás

A haditengerészet pincérnője vagy nem megbízott tisztje az Egyesült Államok haditengerészetének gerincét képezi, amely a junior felsorolt ​​rangok és a tisztek között van. A kis tisztek rangsorai hat növekvő rangsorban vannak, E-4-től E-9-ig. Az E-7-től az E-9-ig a főparancsnok megnevezésének része, és hagyományosan az alsóbb rangú kistisztviselőtől elkülönítve tekintik őket. A Petty Officer 1 vagy E-6 rendszerint jelentős mennyiségű közvetlen felügyeleti ellenőrzést kap a junior személyzet felett.

$config[code] not found

Vezetési és adminisztratív feladatok

Az első osztályú kistisztviselők katonai követelményei szerint a kistisztviselő fő feladata, hogy naponta értékelje és rangsorolja a felosztási munkákat. A 3-as évek kisgyermekes tisztviselői és a 2-es kis tisztek általában felelősek a junior napi felügyeletéért. vitorlázók, látva, hogy a munkanapjukat értelmes tevékenységgel tervezik.

Szakmai felelősségek

A Petty Officer 1-et a munkahelyi ismeretek és képességek megosztásának szakértőjének tartják. A felosztási munka igényesebb szempontjait kezelik, és a kisgyermekes tisztségviselők elvégzik a rutinszerűbb feladatokat, amelyek kevesebb tapasztalatot igényelnek.

Kiképzés

Gyakran előfordul, hogy az 1-es pincérnő az osztályvezető vezető. Mire elérték ezt a rangot, általában hat-tizennégy éves tapasztalattal rendelkeznek, és mindennapi szakmai munkájuk megőrzi őket a valószínűleg felmerülő problémákkal. A 3-as Petty Officer és a Petty Officer 2s általában a junior tengerészek képzését kezeli az alapvető készségekben.

Katonai követelmények

Ellentétben a hadsereggel és a légierővel, a haditengerészet közkedvelt rangai nem szakemberek és katonai szakemberek. A haditengerészet kis tisztje mindkét oldalon egyformán hozzáértő. A hajó fedélzetén kinevezett kistisztviselő várhatóan teljesíti a Surface Warfare minősítésre vonatkozó valamennyi követelményt. Azt is megadták egy konkrét feladatot, amikor a hajó a General Quartersnél van, vagy készen áll a harcra. Sokszor ez egy kárellenőrző csapatnál van, de számos más szükség van arra is, hogy a tapasztalt kis tisztek felelősek legyenek.

Fegyelem

A haditengerészet hagyománya mindig szigorúan fegyelmezett személyzetet követelt. A kis tisztek majdnem mindig az első a parancsnoki láncban. A kisgyerekek felelősek azért, hogy a problémák a legalacsonyabb szinten kerüljenek megoldásra, és a magas rangú tisztségviselők felelősek annak megítéléséért, hogy a következő magasabb szintre lépnek-e. Az első osztályú apró tisztek extra katonai utasításokkal vagy extra munkával fegyelmezhetik beosztottjukat.