A Bank Proof Operator munkaköri leírása

A banki igazolást végző szolgáltatók a csekket és a bankjegyeket feldolgozzák, és bizonyos esetekben feldolgozzák az élelmiszerbélyegző-tranzakciókat, vagy felügyelik az ellenőrzések kötegelt feldolgozását.

Napi feladatok

A bankbiztosítási szolgáltatók napi feladatai magukban foglalhatják az ellenőrzések feldolgozását egy kódológépen keresztül, amely mágneses tinta-karakterfelismerő nyomtatást vagy MICR-t helyez az ellenőrzés és a hiányzó információ összegére, amelyre szükség van az ellenőrzés alján. A piaci szereplők is kiegyensúlyozzák és összeegyeztetik a napi betéteket, és előkészítik a tételek feldolgozását. A mágneses tinta, amely eltér a fénymásolattól, lehetővé teszi a csekk feldolgozását vagy egy gépen történő olvasást, hogy a pénzeket a megfelelő számlákra irányítsa.

$config[code] not found

szakértelem

A banki igazolvány készségei közé tartoznak az egyszerű matematikai és problémamegoldó képességek, valamint a számbillentyűzet gyors és pontos használata. A számbillentyűzet egy 10 kulcsos gépen van, amely a MICR vonallal ellenőrzi az ellenőrzést.

Oktatás és követelmények

A banki bizonyítvánnyal rendelkező szereplőknek középiskolai végzettséggel vagy azzal egyenértékű és matematikai készségekkel kell rendelkezniük. Szükség lehet egy háttérellenőrzésre is.

Fizetés

Az Indeed.com szerint a banki bizonyítvánnyal rendelkező piaci szereplők 2014-től átlagosan 38.000 dolláros fizetést szereztek

Munkakeresés

A banki bizonyítvánnyal rendelkező szolgáltatók banki működési központokban és más hitelintézetekkel dolgozhatnak. A munkahelyek megtalálhatók a banknál vagy az online és a helyi munkaügyi szervezettel való alkalmazással.